Klimatyzacja Domu w Warszawie, montaż klimatyzacji w domu

Klimatyzacja domu gwarantuje zapewnienie odpowiedniej temperatury w danych pomieszczeniach domu jednorodzinnego. Systemy klimatyzacji w domach dobieramy po umówieniu się na bezpłatną wycenę. Tylko wtedy jesteśmy wstanie odpowiednio dobrać system klimatyzacji dla domowników. Z uwagi na różne możliwości doboru klimatyzatorów w domu polecanym systemem klimatyzacyjnym jest system Multi Split. Do jednej jednostki zewnętrznej możemy dobrać do kilku jednostek wewnętrznych ściennych, przypodłogowych, kasetonowych, kanałowych oraz podsufitowych. System klimatyzatorów Multi wykorzystywany jest z reguły aby zaoszczędzić miejsce na tarasie lub ogrodzie ale i względy estetyczne są równie ważnym elementem przy doborze systemu klimatyzacyjnego do domów.

Klimatyzacja do domu, komfort w domowych instalacjach klimatyzacji

Montaż systemu klimatyzacja domu nie tylko może poprawić komfort dzięki obniżeniu temperatury w domu. System klimatyzacji do domowych instalacji zapewnić może również dodatkowe oczyszczenie powietrza wewnątrz domu. Oczyszczanie powietrza umożliwiają filtry które mogą być podstawowe i zbierać wierzchni kurz. Dodatkowe oczyszczanie powietrza oprócz podstawowego filtra są dostępne modele klimatyzatorów z Jonizatorem powietrza, które eliminuje z wewnątrz pomieszczenia w którym pracuje klimatyzator bakterie, alergeny. Jonizator jest rozwiązaniem ułatwiającym funkcjonowanie alergikom.

Montaż klimatyzacji w domu na terenie Warszawy

Montaż klimatyzacji w domu systemu klimatyzacyjnego producenta LG. Wykonaliśmy montaż instalacji freonowej za pomocą korytek instalacyjnych. Odprowadzenie skroplin wykonaliśmy grawitacyjnie na zewnątrz domu. Jednostka zewnętrza całego systemu klimatyzacji w domu została umieszczona na bocznej ścianie na elewacji za pomocą wsporników instalacyjnych odizolowanych matą antywibracyjną. Zdjęcia, które znajdują się obok przedstawiają montaż systemu klimatyzacji w domu przy zastosowaniu klimatyzatora LG. Do obowiązków użytkowników domu należy 2 razy w roku umówić się na przegląd gwarancyjnych klimatyzatora.

 

WENT-KLIMA Łukasz Budnik

ul. Balkonowa 1
03-329 Warszawa

tel: (22) 297-68-00
tel: 509-634-686
tel: 501-868-583
e-mail: biuro@wentklima.pl

Nasza oferta - Klimatyzacja Warszawa Went-Klima

Zapytanie do firmy Klimatyzacja Went-Klima

10 + 5 =