Klimatyzacja Gree, montaż klimatyzacji Gree w Warszawie

Klimatyzacja Gree wykonujemy na terenie Warszawy i okolic. Klimatyzatory Gree są to ekonomiczne systemu o dobrych parametrach pracy zarówno jednostek wewnętrznych jak i zewnętrznych. Systemy klimatyzacji wykorzystywane są do montażu w domach, mieszkaniach oraz lokalach usługowych takich jak biura itp. Dzięki wysokiej klasie energetycznej klimatyzatorów Gree na poziomie A++ klimatyzatory te charakteryzują się dużą energooszczędnością. W roku 2017 producent określił nowe warunki gwarancyjne z korzyścią na użytkowników, aktualnie jest 5 lat gwarancji na klimatyzatory.

Klimatyzacja Gree, montaż klimatyzatora w mieszkaniu w Warszawie

Instalacja klimatyzacja Gree trzech klimatyzatorów w mieszkaniu. Sterowanie całym systemem klimatyzacji i temperaturą w pomieszczeniach realizowany jest za pomocą sterownika bezprzewodowego lub naściennego, dostępnego jako opcja do klimatyzatora. Klimatyzacje powyższego producenta zapewnią odpowiedni komfort zarówno w okresie letnim, jak i zimowym. Systemy klimatyzacyjne Gree to ekonomiczne urządzenia za stosunkowo niewielką kwotę za klimatyzatory.

Montaż klimatyzacji Gree w Warszawie

Montaż klimatyzacji Gree systemu Multi Split i Split. Klimatyzatory wewnętrzne i zewnętrzne są jednostkami całorocznymi. Wykonanie instalacji freonowej zrealizowaliśmy pod tynkiem z uwagi na stan deweloperski mieszkania. Wszelkie prace wykonanej instalacji były realizowane tak, żeby zachować estetykę mieszkania. Odprowadzenie skroplin metodą grawitacyjną wkuliśmy do najbliższych odpływów w instalacji kanalizacji w mieszkaniu. Jednostki zewnętrzne systemu klimatyzacji umieściliśmy na wspornikach instalacyjnych na balkonie mieszkania. Z boku są dostępne zdjęcia, które wykonywaliśmy podczas wykonywanych prac instalacyjnych powyższego systemu klimatyzacyjnego.

 

WENT-KLIMA Łukasz Budnik

ul. Balkonowa 1
03-329 Warszawa

tel: (22) 297-68-00
tel: 509-634-686
tel: 501-868-583
e-mail: biuro@wentklima.pl

Nasza oferta - Klimatyzacja Warszawa Went-Klima

Zapytanie do firmy Klimatyzacja Went-Klima

13 + 13 =