Klimatyzacja Mokotów, usługi serwisu, montażu klimatyzacji w Warszawie na Mokotowie

Klimatyzacja Mokotów w Warszawie realizowaliśmy tam montaż klimatyzacji w domu. Przed wykonywaniem montażu umówiliśmy się z klientem na bezpłatne spotkanie w miejscu przyszłej instalacji, aby odpowiednio dobrać system klimatyzacyjny. Nasz wizyta pomogła w doborze odpowiedniego rozwiązania, które pomoże głównie w okresie letnim zapanować nad temperaturą w poszczególnych pomieszczeniach domu jednorodzinnego. Sterowanie klimatyzatorami będzie się odbywało za pomocą sterowników bezprzewodowych.

Klimatyzacja Mokotów, zamontowaliśmy klimatyzator firmy Daikin w domu

System klimatyzacji w domu na Mokotowie w Warszawie. Klimatyzatory zostały dobrane do następujących pomieszczeń w salonie, kuchni i sypialniach zostały zamontowane klimatyzatory naścienne producenta Daikin. Klient z uwagi na wystrój mieszkania wybrał urządzenia Daikin model Emura w kolorze srebrnym (aluminium). Montaż klimatyzacji w Warszawie na Mokotowie był realizowany w dwóch etapach, w pierwszym montaż instalacji, zaś w drugim już sam montaż urządzeń i uruchomienie całego systemu klimatyzacyjnego.

Montaż klimatyzacji Mokotów w Warszawie

Montaż klimatyzacji na Mokotowie oparty był na systemie Multi Split firmy Daikin. Klimatyzatory ścienne wewnętrzne typu Inverter o klasie energetycznej A++ zapewnią odpowiednią energooszczędność. Wykonanie instalacji freonowej podtynkowo podczas budowy domu, czyli podczas wykonywania prac montażu instalacji klimatyzacji w pierwszym etapie. Również podczas 1 etapu wykonaliśmy odprowadzenie skroplin grawitacyjnie do odpływów kanalizacyjnych przy zastosowaniu specjalistycznych syfonów. Jednostki zewnętrzne w ilości dwóch sztuk zostały zainstalowane na dachu domu, głównie z uwagi na wygodę użytkowników i estetykę ścian elewacyjnych domu. Klient po wykonaniu 2 etapu był zadowolony, że dobraliśmy właśnie taki system klimatyzacji firmy Daikin Emura.

 

WENT-KLIMA Łukasz Budnik

ul. Balkonowa 1 03-329 Warszawa tel: (22) 297-68-00 tel: 509-634-686 tel: 501-868-583 e-mail: biuro@wentklima.pl Nasza oferta - Klimatyzacja Warszawa Went-Klima

Masz pytania ? Napisz do nas