Klimatyzacja Śródmieście, usługi serwisu, montażu klimatyzacji w Warszawie na Śródmieściu

Klimatyzacja Śródmieście w Warszawie. Wykonujemy szeroki zakres usług z branży klimatyzacyjnej, serwis i montaż klimatyzacji w Śródmieściu. Dobór klimatyzatora dla naszych klientów zapewniamy podczas spotkania na bezpłatnej wycenie w miejscu instalacji klimatyzacyjnej. Po wizji lokalnej na w miejscu instalacji jesteśmy wstanie dobrać odpowiedni klimatyzator do danego pomieszczenia. Tak dobrany i doradzony system klimatyzacji zapewni długi czas pracy klimatyzatora. Systemy klimatyzacji montujemy w Śródmieściu oraz na terenie całej Warszawy i okolic.

Klimatyzacja Śródmieście, zamontowaliśmy w mieszkaniu klimatyzator producenta Gree

Montaż i uruchomienie systemu klimatyzacji w mieszkaniu na Śródmieściu w Warszawie. Pracą klimatyzatora możemy sterować za pomocą pilota bezprzewodowego, możemy ustawić odpowiednią temperaturę oraz obroty wentylatora. Klimatyzacja w mieszkaniu firmy Gree sprawdza się z uwagi na niskie koszty związane z eksploatacją klimatyzatora. Dzięki wysokiej efektywności energetycznej całego systemu klimatyzacji możemy zaoszczędzić na energii elektrycznej.

Montaż klimatyzacji Śródmieście w Warszawie

Montaż klimatyzacji w Śródmieściu na terenie Warszawy firmy Gree. Wykonanie podłączeń instalacji freonowej oraz przewodów sterowniczych odbył się w 2 etapach montażowych klimatyzatora. W 1 etapie została wykuta trasa instalacji chłodniczej i sterowniczej, w 2 etap montaż klimatyzatorów. W mieszkaniu są widoczne tylko klimatyzatory (jednostki wewnętrzne całego systemu klimatyzacji), odprowadzenie skroplin przygotowane zostało do odpływu grawitacyjnie. Jednostki zewnętrzne klimatyzacji umieściliśmy na balkonie, klimatyzatory są zamontowane na wspornikach montażowych przystosowanych do tego typu klimatyzatorów.

 

WENT-KLIMA Łukasz Budnik

ul. Balkonowa 1
03-329 Warszawa

tel: (22) 297-68-00
tel: 509-634-686
tel: 501-868-583
e-mail: biuro@wentklima.pl

Nasza oferta - Klimatyzacja Warszawa Went-Klima

Zapytanie do firmy Klimatyzacja Went-Klima

11 + 10 =