Klimatyzacja Ursynów, usługi serwisu, montażu klimatyzacji w Warszawie na Ursynowie

Klimatyzacja Ursynów w Warszawie, wykonujemy instalację klimatyzacji w mieszkaniu, domu oraz biurze. Systemy klimatyzacji na Ursynowie wykonujemy od wielu lat z uwagi na ciągły rozwój budynków mieszkalnych w tej dzielnicy Warszawy. Wykonujemy odpowiedni dobór klimatyzatora po wizji lokalnej u klienta, wtedy dopiero jesteśmy wstanie przedstawić odpowiednie rozwiązanie systemu klimatyzacji. Podczas rozmowy na spotkaniu omawiamy jakie są dostępne klimatyzatory i który by był odpowiedni żeby zapewnić komfort dla danego pomieszczenia.

Klimatyzacja Ursynów, montaż klimatyzatora Samsung

System klimatyzacja Multi Split Samsung zrealizowany na Ursynowie w Warszawie. Dobór klimatyzatora do odpowiednie systemu sterowania temperaturą umożliwia nastawę tygodniową co ułatwia obsługę i zapewnia odpowiedni komfort w zaplanowanym grafiku pracy klimatyzatora. Montaż klimatyzacji w dwóch pokojach mieszkania na dzielnicy Ursynów. Wykonujemy również montaż klimatyzatorów w innych dzielnicach Warszawy jak i również okolicach stolicy.

Montaż klimatyzacji Ursynów w Warszawie

Montaż klimatyzacji Samsung Multi Split realizowany na Ursynowie w Warszawie. Realizacja instalacji chłodniczej i sterowniczej odbyło się za pomocą korytek instalacyjnych wewnątrz mieszkania. Skropliny czyli odprowadzenie skroplin z jednostek wewnętrznych klimatyzatorów grawitacyjny do rynny na, która znajdowała się na balkonie. Jednostkę zewnętrzną do systemu klimatyzacji Multi Split do dwóch klimatyzatorów wewnętrznych zamontowaliśmy na balkonie. Podwieszona została do sufitu za pomocą szpilek montażowych i profili. Obok znajdują się zdjęcia z powyższej realizacji systemu klimatyzacji przedstawiające jednostki wewnętrzne oraz zewnętrzną systemu Multi Split producenta klimatyzatorów Samsung.

 

WENT-KLIMA Łukasz Budnik

ul. Balkonowa 1
03-329 Warszawa

tel: (22) 297-68-00
tel: 509-634-686
tel: 501-868-583
e-mail: biuro@wentklima.pl

Nasza oferta - Klimatyzacja Warszawa Went-Klima

Zapytanie do firmy Klimatyzacja Went-Klima

3 + 12 =