Strona głównaCertyfikaty

Autoryzowany serwis klimatyzacji w Warszawie

Nasza firma posiada autoryzowane certyfikaty uprawniające do serwisu i montażu klimatyzacji wielu producentów. Poniżej zamieściliśmy skany uzyskanych certyfikatów na podstawie corocznie odbywających się szkoleń serwisowych i montażowych. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowymi systemami klimatyzacji. Autoryzowany serwis klimatyzacji w Warszawie.

Certyfikaty – poniżej zamieszczamy skany Certyfikatów Autoryzowanego serwisu klimatyzacji

2018
2017
2016

Masz pytania ? Napisz do nas zapytanie

Klimatyzacja Warszawa

Went-Klima kontakt – klimatyzacjacentrumklima.pl

Klimatyzacja i Wentylacja to główne dziedziny firmy Went-Klima. Prowadzimy również montaż klimatyzacji oraz autoryzowany serwis klimatyzacji w Warszawie i okolicach. Nasi doświadczeni pracownicy zapewnią najwyższą jakość wykonywanych usług montażu i serwisu systemów klimatyzacji w mieszkaniu, domu oraz pomieszczeniach biurowych.

WENT-KLIMA Łukasz Budnik

ul. Balkonowa 1 03-329 Warszawa NIP: 524-260-48-91 Tel: (22) 297-68-00 Tel: 509-634-686 Tel: 501-868-583 e-mail: biuro@wentklima.pl Jeśli jesteś zainteresowany montażem klimatyzacji w Warszawie możesz się z nami skontaktować na wiele sposobów. Zadzwonić albo wysłać maila na dane podane poniżej jak również wypełnić i wysłać formularz kontaktowy, a sami się z Tobą skontaktujemy. Nasza oferta – Klimatyzacja Warszawa Went-Klima