Wykonujemy usługi z zakresu montażu i serwisu systemów klimatyzacji na terenie Warszawy i okolic.

Na rynku z zakresu Klimatyzacja w Warszawie jesteśmy od ponad 10 lat wykonując prace z najwyższą starannością. Realizujemy zlecenia, które obejmują pełen zakres prac od projektu po montaż instalacji klimatyzacyjnej oraz późniejszy montaż klimatyzatorów. Nasze prace wykonujemy dla osbó prywatnych w mieszkaniach, domach oraz dla firm w biurze, lokalach usługowych.

Dane kontaktowe

Telefon:
509 634 686
501 868 583
22 297 68 00

E-mail: biuro@wentklima.pl


Dane do faktur:

Went-Klima Łukasz Budnik
ul. Balkonowa 1 m.169
03-329 Warszawa

NIP: 524-260-48-91

Firma Went-Klima Łukasz Budnik funckjonuje na na warszawskim rynku już od 2007 roku. Naszą specjalnością są kompleksowe usługi związane z klimatyzacją i wentylacją. Mogą Państwo liczyć na naszą pomocą już na samym początku przygody z tymi urządzeniami. Zapewniamy więc doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego sprzętu oraz jego umiejscowienia w danym pomieszczeniu. Po ustaleniu wszelkich kwestii przechodzimy do montażu, a po nim oferujemy regularne serwisowanie.

Świadczymy usługi zarówno dla osób prywatnych, jak i firm oraz we wszelkiego rodzaju większych obiektach. Wszędzie, gdzie jest zlokalizowana wentylacja lub klimatyzacja możemy się więc zjawić. Zapewniamy, że dopełnimy najwyższej jakości, dla maksymalnego Państwa zadowolenia z usługi oraz późniejszego korzystania z urządzeń.

W razie jakichkolwiek zapytań odnośnie usług i związanych z tym kwestii, prosimy o kontakt. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości wobec niejasności technicznych i nie tylko.

Kontakt do naszej firmy jest możliwy na trzy sposoby:

  • osobiście w siedzibie naszej firmy
  • telefonicznie pod jednym z numerów: 509 634 686, 501 868 583, 22 297 68 00
  • mailowo, wysyłając wiadomość na adres biuro@wentklima.pl

Osoby chcące nas odwiedzić osobiście, zapraszamy na ulicę Balkonową 1 m. 169. Jest to adres zlokalizowany na warszawskim Śródmieściu, łatwo jest więc mieć do nas po drodze. W miarę możliwości zachęcamy do wyboru tej opcji zwłaszcza osoby, które mają dużo pytań odnośnie różnych kwestii związanych z instalacją i doborem sprzętu. Możemy wtedy spokojnie wszystko wytłumaczyć oraz zaprezentować poszczególne modele i wyjaśnić różnice pomiędzy nimi. Każda opcja, jeśli chodzi o kontakt do nas do firmy jest jednak właściwa.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin, wysyłania wiadomości e-mail oraz do telefonu. Można także wypełnić formularz kontaktowy, jeśli chce się otrzymać wstępną wycenę usługi. Dotyczy to zarówno klimatyzacji jak i wentylacji, ich montażu, przeglądu oraz serwisu.