Strona głównaRealizacjeKlimatyzacja Bemowo

Klimatyzacja Bemowo, usługi serwisu, montażu klimatyzacji w Warszawie na Bemowie

Świadczymy usługi w Warszawie na Bemowie. Wykonujemy montaż i serwis systemów klimatyzacji w domach, mieszkaniach oraz lokalach usługowych, również w biurach na warszawskim Bemowie. Wszystkie usługi wyceniamy bezpłatnie u klienta.

Klimatyzacja Bemowo, zamontowaliśmy klimatyzator firmy Daikin

Instalacja klimatyzatora w Warszawie na Bemowie, która pozwoli na sterowanie temperaturą w mieszkaniu w upalne dni. Dzięki zastosowaniu systemu klimatyzacji z kompletnym wysterowaniem za pomocą pilota bezprzewodowego w lokalizacji Bemowo Warszawa. Idealne rozwiązanie do instalacji w mieszkaniach.

Montaż klimatyzacji Bemowo w Warszawie

Zastosowaliśmy klimatyzator ścienny firmy Daikin. Wykonanie instalacji freonowej wykonaliśmy podtynkowo, odprowadzenie skroplin wykonaliśmy metodą grawitacyjną na zewnątrz budynku do instalacji odpływowej na zewnętrznej ścianie budynku. Jednostkę zewnętrzną klimatyzacji zgodnie z prośba właściciela mieszkania na Bemowie w Warszawie zawiesiliśmy na wysokości około dwóch i pół metra nad posadzką balkonu. Obok znajdują się zdjęcia z realizacji przedstawiające jednostkę wewnętrzną oraz zewnętrzną klimatyzatora firmy Daikin z zastosowaniem zaawansowanego systemu do wysterowania urządzeniem za pomocą pilota bezprzewodowego.

Masz pytania ? Napisz do nas zapytanie

Klimatyzacja Warszawa

Went-Klima kontakt – klimatyzacjacentrumklima.pl

Klimatyzacja i Wentylacja to główne dziedziny firmy Went-Klima. Prowadzimy również montaż klimatyzacji oraz autoryzowany serwis klimatyzacji w Warszawie i okolicach. Nasi doświadczeni pracownicy zapewnią najwyższą jakość wykonywanych usług montażu i serwisu systemów klimatyzacji w mieszkaniu, domu oraz pomieszczeniach biurowych.

WENT-KLIMA Łukasz Budnik

ul. Balkonowa 1 03-329 Warszawa NIP: 524-260-48-91 Tel: (22) 297-68-00 Tel: 509-634-686 Tel: 501-868-583 e-mail: biuro@wentklima.pl Jeśli jesteś zainteresowany montażem klimatyzacji w Warszawie możesz się z nami skontaktować na wiele sposobów. Zadzwonić albo wysłać maila na dane podane poniżej jak również wypełnić i wysłać formularz kontaktowy, a sami się z Tobą skontaktujemy. Nasza oferta – Klimatyzacja Warszawa Went-Klima