Klimatyzacja Bielany, usługi serwisu, montażu klimatyzacji w Warszawie na Bielanach

Profesjonalnie wykonujemy usługi z zakresu klimatyzacja na Bielanach w Warszawie. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług z zakresu serwisu i montażu klimatyzacji w Warszawie na Bielanach. Bezpłatna pomoc w doborze odpowiedniego systemu klimatyzacji, dojeżdżamy do naszych klientów aby świadczyć usługę montażu klimatyzatorów na najwyższym poziomie.

Klimatyzacja Bielany, założyliśmy klimatyzator producenta Daikin

System klimatyzacji założony w Warszawie na Bielanach pozwoli na sterowanie temperaturą w domu w okresie letnim. Obniżenie temperatury w instalacji klimatyzacji w domu nie będzie problemem z uwagi na dóbór większej mocy klimatyzatora. Dzięki temu mamy większą możliwość przerzucenia schłodzonego powietrza z salonu do innej części domu – Klimatyzacja Bielany.

Montaż klimatyzacji Bielany w Warszawie

Zastosowaliśmy klimatyzator Inverter firmy Daikin. Wykonanie instalacji chłodniczej oraz sterowniczej wykonaliśmy podtynkowo, odprowadzenie skroplin – metodą grawitacyjną na taras domu. Dzięki temu skropliny z jednostki wewnętrznej klimatyzatora będą odprowadzane na zewnątrz domu jednorodzinnego. Zapewni to wygodę i bezawaryjność systemu klimatyzacji na Bielanach w Warszawie. Jednostkę zewnętrzną klimatyzatora firmy Daikin postawiliśmy na podstawkach instalacyjnych. Odizolowaliśmy podstawki matą antywibracyjną konieczną w systemach klimatyzacji. Obok znajdują się zdjęcia z realizacji przedstawiające jednostkę wewnętrzną klimatyzatora Daikin oraz zewnętrzną postawioną na specjalnych podstawkach instalacyjnych.

 

Osoby chcące nas odwiedzić osobiście, zapraszamy na ulicę Balkonową 1 m. 169. Jest to adres zlokalizowany na warszawskim Śródmieściu, łatwo jest więc mieć do nas po drodze. W miarę możliwości zachęcamy do wyboru tej opcji zwłaszcza osoby, które mają dużo pytań odnośnie różnych kwestii związanych z instalacją i doborem sprzętu. Możemy wtedy spokojnie wszystko wytłumaczyć oraz zaprezentować poszczególne modele i wyjaśnić różnice pomiędzy nimi. Każda opcja, jeśli chodzi o kontakt do nas do firmy jest jednak właściwa.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin, wysyłania wiadomości e-mail oraz do telefonu. Można także wypełnić formularz kontaktowy, jeśli chce się otrzymać wstępną wycenę usługi. Dotyczy to zarówno klimatyzacji jak i wentylacji, ich montażu, przeglądu oraz serwisu.

Klimatyzacja Warszawa

Went-Klima kontakt – klimatyzacjacentrumklima.pl

Klimatyzacja i Wentylacja to główne dziedziny firmy Went-Klima. Prowadzimy również montaż klimatyzacji oraz autoryzowany serwis klimatyzacji w Warszawie i okolicach. Nasi doświadczeni pracownicy zapewnią najwyższą jakość wykonywanych usług montażu i serwisu systemów klimatyzacji w mieszkaniu, domu oraz pomieszczeniach biurowych.

WENT-KLIMA Łukasz Budnik

ul. Balkonowa 1 03-329 Warszawa NIP: 524-260-48-91 Tel: (22) 297-68-00 Tel: 509-634-686 Tel: 501-868-583 e-mail: biuro@wentklima.pl Jeśli jesteś zainteresowany montażem klimatyzacji w Warszawie możesz się z nami skontaktować na wiele sposobów. Zadzwonić albo wysłać maila na dane podane poniżej jak również wypełnić i wysłać formularz kontaktowy, a sami się z Tobą skontaktujemy. Nasza oferta – Klimatyzacja Warszawa Went-Klima