Strona głównaRealizacjeKlimatyzacja Biura

Klimatyzacja Biura, instalacja klimatyzacji w biurach w Warszawie

System klimatyzacja biura wykonujemy już od ponad 10 lat. Świadczymy profesjonalne usługi przeglądów, serwisu oraz montażu klimatyzacji w biurach w Warszawie. Instalacja klimatyzacyjna w biurze jest bardzo ważna aby była odpowiednia temperatura w pomieszczeniach biurowych. Dzięki czemu pracownicy będą wydajniej pracować i w lepszy komforcie. Oprócz schłodzenia powietrza w biurze klimatyzacja może również oczyścić powietrze dzięki specjalistycznym filtrom do oczyszczania powietrza wewnątrz biura.

Klimatyzacja Biura, montaż systemów klimatyzacji w pomieszczeniach biurowych

Instalacja dwóch klimatyzatorów do biura w Warszawie, sterowanie temperaturą w biurze za pomocą sterowników bezprzewodowych i naściennych. Możemy wysterować i ustawić odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach biurowych w Warszawie. Sterownik daje nam możliwość ustawienia względem harmonogramu pracy biura, dzięki temu zaoszczędzimy energię elektryczną. Idealna temperatura, system klimatyzacji w biurze to około 22 – 24 stopni. W zależności od wymogów możemy wysterować wydajność dzięki zmniejszeniu bądź zwiększeniu strumienia powietrza. System klimatyzacji w biurze da poprawę wydajności pracy ale i większy komfort dla pracowników.

Montaż systemu klimatyzacji w biurze w Warszawie

Montaż klimatyzacji w biurze za pomocą dwóch klimatyzatorów typu Inverter Samsung oraz Sanyo. Wykonanie instalacji chłodniczej oraz sterowniczej wykonaliśmy podtynkowo, odprowadzenie skroplin standardową zalecaną metodą grawitacyjną na zewnątrz biura. Jednostki zewnętrzne klimatyzatorów powiesiliśmy na wspornikach instalacyjnych na ścianie zewnętrznej budynku biurowego w Warszawie. Obok znajdują się zdjęcia z wykonanego montażu klimatyzacji w pomieszczeniach biurowych przedstawiające jednostki wewnętrzne oraz zewnętrzne klimatyzatorów. Montaż instalacji do biura został wykonany w Warszawie.

 

Masz pytania ? Napisz do nas zapytanie

Klimatyzacja Warszawa

Went-Klima kontakt – klimatyzacjacentrumklima.pl

Klimatyzacja i Wentylacja to główne dziedziny firmy Went-Klima. Prowadzimy również montaż klimatyzacji oraz autoryzowany serwis klimatyzacji w Warszawie i okolicach. Nasi doświadczeni pracownicy zapewnią najwyższą jakość wykonywanych usług montażu i serwisu systemów klimatyzacji w mieszkaniu, domu oraz pomieszczeniach biurowych.

WENT-KLIMA Łukasz Budnik

ul. Balkonowa 1 03-329 Warszawa NIP: 524-260-48-91 Tel: (22) 297-68-00 Tel: 509-634-686 Tel: 501-868-583 e-mail: biuro@wentklima.pl Jeśli jesteś zainteresowany montażem klimatyzacji w Warszawie możesz się z nami skontaktować na wiele sposobów. Zadzwonić albo wysłać maila na dane podane poniżej jak również wypełnić i wysłać formularz kontaktowy, a sami się z Tobą skontaktujemy. Nasza oferta – Klimatyzacja Warszawa Went-Klima