Strona głównaRealizacjeKlimatyzacja Bródno

Klimatyzacja Bródno, usługi serwisu, montażu klimatyzacji w Warszawie na Bródnie

Nasz szeroki zakres wykonywanych usług Klimatyzacja Bródno wykonujemy na terenie Warszawy. Dbamy o jakość wykonywanych przez nas prac podczas montażu klimatyzacji oraz późniejszego serwisu, który również świadczymy. Klimatyzatory do mieszkania, domu i innych lokalizacji dobieramy osobiście po wykonaniu bezpłatnej wyceny u klienta. Tylko tak możemy odpowiednio skonfigurować system klimatyzacji aby zadbać o odpowiedni komfort naszych klientów.

Klimatyzacja Bródno, wykonaliśmy montaż klimatyzatora Fuji Electric

Instalacja klimatyzatora do mieszkania na Bródnie w Warszawie. Sterowanie temperaturą jakie zastosowaliśmy w mieszkaniu jest oparte na możliwości zaprogramowania tygodniowego programu pracy klimatyzacją. Klimatyzacja Fuji Electric była idealnym urządzeniem, które po bezpłatnej wycenie doradziliśmy klientowi. Po wykonaniu dwóch przeglądów gwarancyjnych, nasz klient był bardzo zadowolony z zaproponowanego rozwiązania systemu klimatyzacji. Dobry dobór klimatyzacji do danego pomieszczenia był kluczowy, żeby zapewnić odpowiedni komfort w mieszkaniu na dzielnicy Bródno w Warszawie.

Montaż klimatyzacji Bródno w Warszawie

Montaż klimatyzacji na Bródnie w Warszawie. Zastosowaliśmy klimatyzator typu Inverter firmy Fuji Electric. Wykonanie instalacji chłodniczej wykonaliśmy podtynokowo. Odprowadziliśmy skropliny grawitacyjnie do kanalizacji w kuchni z dodatkowo zainstalowanym syfonem, który nie cofał brzydkich zapachów z rury kanalizacyjnej. Jednostka zewnętrzna klimatyzatora postawiliśmy na podstawkach na balkonie. Podstawki również żeby nie przenosić drgań na posadzkę na balkonie odizolowaliśmy matą antywibracyjną. Taki system klimatyzacji posłuży klientowi przez wiele lat, nie tylko w okresie gwarancyjnym.

 

Masz pytania ? Napisz do nas zapytanie

Klimatyzacja Warszawa

Went-Klima kontakt – klimatyzacjacentrumklima.pl

Klimatyzacja i Wentylacja to główne dziedziny firmy Went-Klima. Prowadzimy również montaż klimatyzacji oraz autoryzowany serwis klimatyzacji w Warszawie i okolicach. Nasi doświadczeni pracownicy zapewnią najwyższą jakość wykonywanych usług montażu i serwisu systemów klimatyzacji w mieszkaniu, domu oraz pomieszczeniach biurowych.

WENT-KLIMA Łukasz Budnik

ul. Balkonowa 1 03-329 Warszawa NIP: 524-260-48-91 Tel: (22) 297-68-00 Tel: 509-634-686 Tel: 501-868-583 e-mail: biuro@wentklima.pl Jeśli jesteś zainteresowany montażem klimatyzacji w Warszawie możesz się z nami skontaktować na wiele sposobów. Zadzwonić albo wysłać maila na dane podane poniżej jak również wypełnić i wysłać formularz kontaktowy, a sami się z Tobą skontaktujemy. Nasza oferta – Klimatyzacja Warszawa Went-Klima