Strona głównaRealizacjeKlimatyzacja Daikin

Klimatyzacja Daikin, montaż klimatyzacji Daikin w Warszawie

System klimatyzacja Daikin są to urządzenia klimatyzacyjne do przeznaczenia w mieszkaniach, domach, biurach oraz wielu innych. Klimatyzatory Daikin to bardzo wydajne systemy klimatyzacji. Dzięki dużej różnorodności rozwiązań systemowych klimatyzatory tego producenta są bardzo cenione na rynku klimatyzacyjnym. Ekonomiczne klimatyzacje możemy zastosować w domu i mieszkaniu. Bardziej zaawansowane urządzenia do zastosowań komercyjnych w biurach, lokalach usługowych. Na klimatyzację udzielana jest standardowa gwarancja 3 lata na wszystkie systemu Split i Multi Split.

Klimatyzacja Daikin, montaż klimatyzatora w mieszkaniu w Warszawie

Instalacja systemu klimatyzacji Daikin Multi Split do mieszkania. Daje nam możliwość całorocznego sterowanie temperaturą w mieszkaniu. Idealne warunki pracy systemów klimatyzacji tej firmy zapewniają cały rok odpowiedni komfort. Zarówno jeśli chodzi o program pracy chłodzenia w okresie letnim ale i również zimą możemy dogrzewać się klimatyzatorami.

Montaż klimatyzacji Daikin w Warszawie

Montaż klimatyzacja Multi Split (1 jednostka zewnętrzna, 3 jednostki wewnętrzne) – klimatyzatory wewnętrzne typu Inverter firmy Daikin. Wykonanie instalacji chłodniczej korytkami natynkowo, odprowadzenie skroplin grawitacyjnie do rynny znajdującej się na balkonie mieszkania. Ułatwi nam taki system skroplin łatwiejsze zadbanie o konserwację całego systemu klimatyzacyjnego. Jednostka zewnętrzna klimatyzatora została umieszczona na podstawkach odizolowanych od podłoża matą antywibracyjną. Przedstawiliśmy obok zdjęcia z realizacji całego systemu Multi Split. Gwarancja na klimatyzatory została udzielona na okres 3 lat. Po ukończeniu okresu gwarancyjnego nasze firma również świadczy serwis pogwarancyjny.

 

Masz pytania ? Napisz do nas zapytanie

Klimatyzacja Warszawa

Went-Klima kontakt – klimatyzacjacentrumklima.pl

Klimatyzacja i Wentylacja to główne dziedziny firmy Went-Klima. Prowadzimy również montaż klimatyzacji oraz autoryzowany serwis klimatyzacji w Warszawie i okolicach. Nasi doświadczeni pracownicy zapewnią najwyższą jakość wykonywanych usług montażu i serwisu systemów klimatyzacji w mieszkaniu, domu oraz pomieszczeniach biurowych.

WENT-KLIMA Łukasz Budnik

ul. Balkonowa 1 03-329 Warszawa NIP: 524-260-48-91 Tel: (22) 297-68-00 Tel: 509-634-686 Tel: 501-868-583 e-mail: biuro@wentklima.pl Jeśli jesteś zainteresowany montażem klimatyzacji w Warszawie możesz się z nami skontaktować na wiele sposobów. Zadzwonić albo wysłać maila na dane podane poniżej jak również wypełnić i wysłać formularz kontaktowy, a sami się z Tobą skontaktujemy. Nasza oferta – Klimatyzacja Warszawa Went-Klima