Klimatyzacja Fuji Electric, montaż klimatyzacji Fuji Electric w Warszawie

Klimatyzacja Fuji Electric są to urządzenia systemu klimatyzacji, które charakteryzują się dużą niezawodnością. Na klimatyzatory Fuji Electric udzielana jest gwarancja producenta na okres 5 lat. Jesteśmy autoryzowaną firmą zajmującą się serwisem i montażem klimatyzatorów tego producenta. Od wielu lat montujemy systemy klimatyzacyjne Split i Multi Split do mieszkania, domów oraz biur. Klimatyzatory FujiElectric polecane są do powyższych zastosowań.

Klimatyzacja Fuji Electric, montaż klimatyzatora w mieszkaniu w Warszawie

Montaż systemu klimatyzacji Fuji Electric do zastosowania w mieszkaniu. System klimatyzacyjny został dobrany podczas bezpłatnej wyceny u klienta. Odpowiednie dobranie klimatyzatora zaowocowało poprawieniem komfortu dla użytkowników. Po wykonaniu montażu jesteśmy w stałym kontakcie z klientem i świadczymy dla niego serwis gwarancyjny klimatyzatorów. Klimatyzator spełnił swoje zadanie w okresie letnim reguluje komfortową temperaturę danych pomieszczeń w mieszkaniu. Zimą system klimatyzacji FujiElectric wykorzystywany jest do ogrzania pokoi.

Montaż klimatyzacji Fuji Electric w Warszawie

Montaż klimatyzacji Fuji Electric, zastosowaliśmy klimatyzator wewnętrzny ścienny typu Inverter. Wykonanie instalacji freonowej oraz sterowniczej przewodami odbyło się za pomocą korytek instalacyjnych. Odprowadzenie grawitacyjne skroplin na balkon, była to jedyna możliwość z uwagi na stan wykończenia mieszkania i brak możliwości wkucia instalacji klimatyzacji do najbliższego odpływu kanalizacyjnego. Jednostka klimatyzatora zewnętrzna zamontowana na balkonie mieszkania.

 

Osoby chcące nas odwiedzić osobiście, zapraszamy na ulicę Balkonową 1 m. 169. Jest to adres zlokalizowany na warszawskim Śródmieściu, łatwo jest więc mieć do nas po drodze. W miarę możliwości zachęcamy do wyboru tej opcji zwłaszcza osoby, które mają dużo pytań odnośnie różnych kwestii związanych z instalacją i doborem sprzętu. Możemy wtedy spokojnie wszystko wytłumaczyć oraz zaprezentować poszczególne modele i wyjaśnić różnice pomiędzy nimi. Każda opcja, jeśli chodzi o kontakt do nas do firmy jest jednak właściwa.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin, wysyłania wiadomości e-mail oraz do telefonu. Można także wypełnić formularz kontaktowy, jeśli chce się otrzymać wstępną wycenę usługi. Dotyczy to zarówno klimatyzacji jak i wentylacji, ich montażu, przeglądu oraz serwisu.

Klimatyzacja Warszawa

Went-Klima kontakt – klimatyzacjacentrumklima.pl

Klimatyzacja i Wentylacja to główne dziedziny firmy Went-Klima. Prowadzimy również montaż klimatyzacji oraz autoryzowany serwis klimatyzacji w Warszawie i okolicach. Nasi doświadczeni pracownicy zapewnią najwyższą jakość wykonywanych usług montażu i serwisu systemów klimatyzacji w mieszkaniu, domu oraz pomieszczeniach biurowych.

WENT-KLIMA Łukasz Budnik

ul. Balkonowa 1 03-329 Warszawa NIP: 524-260-48-91 Tel: (22) 297-68-00 Tel: 509-634-686 Tel: 501-868-583 e-mail: biuro@wentklima.pl Jeśli jesteś zainteresowany montażem klimatyzacji w Warszawie możesz się z nami skontaktować na wiele sposobów. Zadzwonić albo wysłać maila na dane podane poniżej jak również wypełnić i wysłać formularz kontaktowy, a sami się z Tobą skontaktujemy. Nasza oferta – Klimatyzacja Warszawa Went-Klima