Strona głównaRealizacjeKlimatyzacja Fujitsu

Klimatyzacja Fujitsu, montaż klimatyzacji Fujitsu w Warszawie

Klimatyzacja Fujitsu urządzenia tej firmy to zaawansowane systemy klimatyzacji do szerokiego przeznaczenia do mieszkań, domów oraz pomieszczeń biurowych. Na klimatyzatory firmy Fujitsu udzielamy gwarancji 5 lat, jest to maksymalny okres gwarancyjny jaki producenci udzielają swojej gwarancji. Współpracujemy z firmą Fujitsu od około 10 lat, systemy klimatyzacji tego producenta to bardzo dobra jakość wykonania. Urządzenia klimatyzacyjne Fujitsu wyróżniają zaawansowane funkcje do poprawy komfortu do jednego lub wielu pomieszczeń.

Klimatyzacja Fujitsu, montaż klimatyzatora w domu w Warszawie

Montaż systemu klimatyzacji Fujitsu poprzez zastosowanie jednostek wewnętrznych i zewnętrznych systemu klimatyzacyjnego. Dobór odpowiednich klimatyzatorów był realizowany po dokładnym obejrzeniu podczas bezpłatnej wyceny pomieszczeń domu. Dzięki takiemu podejściu do naszych realizacji jesteśmy wstanie zagwarantować naszym klientom idealne rozwiązania dostosowane do ich potrzeb. Klimatyzatory Fujitsu montowane w domu będą pracowały wiele lat. Jedyne co będzie trzeba wykonywać to systematycznie przegląd, konserwację całego systemu klimatyzacji dwa razy w roku.

Montaż klimatyzacji Fujitsu w Warszawie

Montaż klimatyzacji Fujitsu w domu. Zastosowaliśmy klimatyzatory wewnętrzne ścienne typu Inverter. Wykonaliśmy instalację chłodniczą oraz podłączenie urządzeń klimatyzacyjnych. Istotną kwestią było odprowadzenie skroplin metodą grawitacyjną na ogród aby zapewnić bezobsługową pracę klimatyzatorów dla użytkowników. Jednostki zewnętrzne umieszczone zostały na ścianie elewacyjnej domu. Na zdjęciach załączonych obok widać jak zostały zamontowane klimatyzatory.

 

Masz pytania ? Napisz do nas zapytanie

Klimatyzacja Warszawa

Went-Klima kontakt – klimatyzacjacentrumklima.pl

Klimatyzacja i Wentylacja to główne dziedziny firmy Went-Klima. Prowadzimy również montaż klimatyzacji oraz autoryzowany serwis klimatyzacji w Warszawie i okolicach. Nasi doświadczeni pracownicy zapewnią najwyższą jakość wykonywanych usług montażu i serwisu systemów klimatyzacji w mieszkaniu, domu oraz pomieszczeniach biurowych.

WENT-KLIMA Łukasz Budnik

ul. Balkonowa 1 03-329 Warszawa NIP: 524-260-48-91 Tel: (22) 297-68-00 Tel: 509-634-686 Tel: 501-868-583 e-mail: biuro@wentklima.pl Jeśli jesteś zainteresowany montażem klimatyzacji w Warszawie możesz się z nami skontaktować na wiele sposobów. Zadzwonić albo wysłać maila na dane podane poniżej jak również wypełnić i wysłać formularz kontaktowy, a sami się z Tobą skontaktujemy. Nasza oferta – Klimatyzacja Warszawa Went-Klima