Strona głównaRealizacjeKlimatyzacja Gree

Klimatyzacja Gree, montaż klimatyzacji Gree w Warszawie

Klimatyzacja Gree wykonujemy na terenie Warszawy i okolic. Klimatyzatory Gree są to ekonomiczne systemu o dobrych parametrach pracy zarówno jednostek wewnętrznych jak i zewnętrznych. Systemy klimatyzacji wykorzystywane są do montażu w domach, mieszkaniach oraz lokalach usługowych takich jak biura itp. Dzięki wysokiej klasie energetycznej klimatyzatorów Gree na poziomie A++ klimatyzatory te charakteryzują się dużą energooszczędnością. W roku 2017 producent określił nowe warunki gwarancyjne z korzyścią na użytkowników, aktualnie jest 5 lat gwarancji na klimatyzatory.

Klimatyzacja Gree, montaż klimatyzatora w mieszkaniu w Warszawie

Instalacja klimatyzacja Gree trzech klimatyzatorów w mieszkaniu. Sterowanie całym systemem klimatyzacji i temperaturą w pomieszczeniach realizowany jest za pomocą sterownika bezprzewodowego lub naściennego, dostępnego jako opcja do klimatyzatora. Klimatyzacje powyższego producenta zapewnią odpowiedni komfort zarówno w okresie letnim, jak i zimowym. Systemy klimatyzacyjne Gree to ekonomiczne urządzenia za stosunkowo niewielką kwotę za klimatyzatory.

Montaż klimatyzacji Gree w Warszawie

Montaż klimatyzacji Gree systemu Multi Split i Split. Klimatyzatory wewnętrzne i zewnętrzne są jednostkami całorocznymi. Wykonanie instalacji freonowej zrealizowaliśmy pod tynkiem z uwagi na stan deweloperski mieszkania. Wszelkie prace wykonanej instalacji były realizowane tak, żeby zachować estetykę mieszkania. Odprowadzenie skroplin metodą grawitacyjną wkuliśmy do najbliższych odpływów w instalacji kanalizacji w mieszkaniu. Jednostki zewnętrzne systemu klimatyzacji umieściliśmy na wspornikach instalacyjnych na balkonie mieszkania. Z boku są dostępne zdjęcia, które wykonywaliśmy podczas wykonywanych prac instalacyjnych powyższego systemu klimatyzacyjnego.

 

Masz pytania ? Napisz do nas zapytanie

Klimatyzacja Warszawa

Went-Klima kontakt – klimatyzacjacentrumklima.pl

Klimatyzacja i Wentylacja to główne dziedziny firmy Went-Klima. Prowadzimy również montaż klimatyzacji oraz autoryzowany serwis klimatyzacji w Warszawie i okolicach. Nasi doświadczeni pracownicy zapewnią najwyższą jakość wykonywanych usług montażu i serwisu systemów klimatyzacji w mieszkaniu, domu oraz pomieszczeniach biurowych.

WENT-KLIMA Łukasz Budnik

ul. Balkonowa 1 03-329 Warszawa NIP: 524-260-48-91 Tel: (22) 297-68-00 Tel: 509-634-686 Tel: 501-868-583 e-mail: biuro@wentklima.pl Jeśli jesteś zainteresowany montażem klimatyzacji w Warszawie możesz się z nami skontaktować na wiele sposobów. Zadzwonić albo wysłać maila na dane podane poniżej jak również wypełnić i wysłać formularz kontaktowy, a sami się z Tobą skontaktujemy. Nasza oferta – Klimatyzacja Warszawa Went-Klima