Strona głównaRealizacjeKlimatyzacja LG

Klimatyzacja LG, montaż klimatyzacji LG w Warszawie

System klimatyzacja LG preferowany jest do zastosowania w domu. Również system klimatyzacji firmy LG możemy zastosować w mieszkaniach, biurach i na innych przestrzeniach gdzie klimatyzacja jest konieczna żeby zagwarantować odpowiedni komfort. Klimatyzatory LG montujemy od około 10 lat w Warszawie i okolicach. Dzięki dużemu doświadczeniu wiemy jaki system dobrać do odpowiedniego pomieszczenia. Umów się z nami na bezpłatną wycenę a zagwarantujemy ci odpowiedni dobór klimatyzatora do danej przestrzeni.

Klimatyzacja LG, montaż klimatyzatora w domu w Warszawie

Instalacja klimatyzacja LG w domu, dzięki sterowaniu temperaturą w pomieszczeniu na poddaszu zagwarantowaliśmy naszemu klientowi odpowiedni komfort. Klimatyzatory ścienne z powyższego systemu klimatyzacji są ekonomicznym rozwiązaniem do zastosowania w domu. Idealne parametry pracy systemów klimatyzacyjnych LG są zagwarantowane okresem gwarancji na sprężarkę nawet do 10 lat od momentu zamontowania klimatyzatora. Trzeba pamiętać, że również świadczymy usługi serwisu, przeglądów gwarancyjnych zamontowanych klimatyzatorów. Taki serwis poprawi działanie całego systemu oraz przedłuży jego żywotność.

Montaż klimatyzacji LG w Warszawie

Montaż klimatyzacji LG systemu Split, czyli klimatyzatora wewnętrznego ściennego. Wykonana instalacja freonowa poprzez zastosowanie korytek instalacyjnych. Najważniejszą kwestię odprowadzenie skroplin zrealizowaliśmy metodą grawitacyjną na zewnątrz domu, z uwagi na brak możliwości odprowadzenia skroplin do odpływu kanalizacyjnego. Jednostka zewnętrzna klimatyzatora LG  zamontowana była na ścianie bocznej na wsporniku instalacyjnych odizolowanym matą antywibracyjną, aby nie przenosić nawet minimalnych drgań na dom. Poboczne zdjęcia wykonaliśmy po skończeniu realizacji instalacji systemu klimatyzacyjnego.

 

Masz pytania ? Napisz do nas zapytanie

Klimatyzacja Warszawa

Went-Klima kontakt – klimatyzacjacentrumklima.pl

Klimatyzacja i Wentylacja to główne dziedziny firmy Went-Klima. Prowadzimy również montaż klimatyzacji oraz autoryzowany serwis klimatyzacji w Warszawie i okolicach. Nasi doświadczeni pracownicy zapewnią najwyższą jakość wykonywanych usług montażu i serwisu systemów klimatyzacji w mieszkaniu, domu oraz pomieszczeniach biurowych.

WENT-KLIMA Łukasz Budnik

ul. Balkonowa 1 03-329 Warszawa NIP: 524-260-48-91 Tel: (22) 297-68-00 Tel: 509-634-686 Tel: 501-868-583 e-mail: biuro@wentklima.pl Jeśli jesteś zainteresowany montażem klimatyzacji w Warszawie możesz się z nami skontaktować na wiele sposobów. Zadzwonić albo wysłać maila na dane podane poniżej jak również wypełnić i wysłać formularz kontaktowy, a sami się z Tobą skontaktujemy. Nasza oferta – Klimatyzacja Warszawa Went-Klima