Strona głównaRealizacjeKlimatyzacja Mokotów

Klimatyzacja Mokotów, usługi serwisu, montażu klimatyzacji w Warszawie na Mokotowie

Klimatyzacja Mokotów w Warszawie realizowaliśmy tam montaż klimatyzacji w domu. Przed wykonywaniem montażu umówiliśmy się z klientem na bezpłatne spotkanie w miejscu przyszłej instalacji, aby odpowiednio dobrać system klimatyzacyjny. Nasz wizyta pomogła w doborze odpowiedniego rozwiązania, które pomoże głównie w okresie letnim zapanować nad temperaturą w poszczególnych pomieszczeniach domu jednorodzinnego. Sterowanie klimatyzatorami będzie się odbywało za pomocą sterowników bezprzewodowych.

Klimatyzacja Mokotów, zamontowaliśmy klimatyzator firmy Daikin w domu

System klimatyzacji w domu na Mokotowie w Warszawie. Klimatyzatory zostały dobrane do następujących pomieszczeń w salonie, kuchni i sypialniach zostały zamontowane klimatyzatory naścienne producenta Daikin. Klient z uwagi na wystrój mieszkania wybrał urządzenia Daikin model Emura w kolorze srebrnym (aluminium). Montaż klimatyzacji w Warszawie na Mokotowie był realizowany w dwóch etapach, w pierwszym montaż instalacji, zaś w drugim już sam montaż urządzeń i uruchomienie całego systemu klimatyzacyjnego.

Montaż klimatyzacji Mokotów w Warszawie

Montaż klimatyzacji na Mokotowie oparty był na systemie Multi Split firmy Daikin. Klimatyzatory ścienne wewnętrzne typu Inverter o klasie energetycznej A++ zapewnią odpowiednią energooszczędność. Wykonanie instalacji freonowej podtynkowo podczas budowy domu, czyli podczas wykonywania prac montażu instalacji klimatyzacji w pierwszym etapie. Również podczas 1 etapu wykonaliśmy odprowadzenie skroplin grawitacyjnie do odpływów kanalizacyjnych przy zastosowaniu specjalistycznych syfonów. Jednostki zewnętrzne w ilości dwóch sztuk zostały zainstalowane na dachu domu, głównie z uwagi na wygodę użytkowników i estetykę ścian elewacyjnych domu. Klient po wykonaniu 2 etapu był zadowolony, że dobraliśmy właśnie taki system klimatyzacji firmy Daikin Emura.

 

Masz pytania ? Napisz do nas zapytanie

Klimatyzacja Warszawa

Went-Klima kontakt – klimatyzacjacentrumklima.pl

Klimatyzacja i Wentylacja to główne dziedziny firmy Went-Klima. Prowadzimy również montaż klimatyzacji oraz autoryzowany serwis klimatyzacji w Warszawie i okolicach. Nasi doświadczeni pracownicy zapewnią najwyższą jakość wykonywanych usług montażu i serwisu systemów klimatyzacji w mieszkaniu, domu oraz pomieszczeniach biurowych.

WENT-KLIMA Łukasz Budnik

ul. Balkonowa 1 03-329 Warszawa NIP: 524-260-48-91 Tel: (22) 297-68-00 Tel: 509-634-686 Tel: 501-868-583 e-mail: biuro@wentklima.pl Jeśli jesteś zainteresowany montażem klimatyzacji w Warszawie możesz się z nami skontaktować na wiele sposobów. Zadzwonić albo wysłać maila na dane podane poniżej jak również wypełnić i wysłać formularz kontaktowy, a sami się z Tobą skontaktujemy. Nasza oferta – Klimatyzacja Warszawa Went-Klima