Klimatyzacja Śródmieście, usługi serwisu, montażu klimatyzacji w Warszawie na Śródmieściu

Klimatyzacja Śródmieście w Warszawie. Wykonujemy szeroki zakres usług z branży klimatyzacyjnej, serwis i montaż klimatyzacji w Śródmieściu. Dobór klimatyzatora dla naszych klientów zapewniamy podczas spotkania na bezpłatnej wycenie w miejscu instalacji klimatyzacyjnej. Po wizji lokalnej na w miejscu instalacji jesteśmy wstanie dobrać odpowiedni klimatyzator do danego pomieszczenia. Tak dobrany i doradzony system klimatyzacji zapewni długi czas pracy klimatyzatora. Systemy klimatyzacji montujemy w Śródmieściu oraz na terenie całej Warszawy i okolic.

Klimatyzacja Śródmieście, zamontowaliśmy w mieszkaniu klimatyzator producenta Gree

Montaż i uruchomienie systemu klimatyzacji w mieszkaniu na Śródmieściu w Warszawie. Pracą klimatyzatora możemy sterować za pomocą pilota bezprzewodowego, możemy ustawić odpowiednią temperaturę oraz obroty wentylatora. Klimatyzacja w mieszkaniu firmy Gree sprawdza się z uwagi na niskie koszty związane z eksploatacją klimatyzatora. Dzięki wysokiej efektywności energetycznej całego systemu klimatyzacji możemy zaoszczędzić na energii elektrycznej.

Montaż klimatyzacji Śródmieście w Warszawie

Montaż klimatyzacji w Śródmieściu na terenie Warszawy firmy Gree. Wykonanie podłączeń instalacji freonowej oraz przewodów sterowniczych odbył się w 2 etapach montażowych klimatyzatora. W 1 etapie została wykuta trasa instalacji chłodniczej i sterowniczej, w 2 etap montaż klimatyzatorów. W mieszkaniu są widoczne tylko klimatyzatory (jednostki wewnętrzne całego systemu klimatyzacji), odprowadzenie skroplin przygotowane zostało do odpływu grawitacyjnie. Jednostki zewnętrzne klimatyzacji umieściliśmy na balkonie, klimatyzatory są zamontowane na wspornikach montażowych przystosowanych do tego typu klimatyzatorów.

 

Osoby chcące nas odwiedzić osobiście, zapraszamy na ulicę Balkonową 1 m. 169. Jest to adres zlokalizowany na warszawskim Śródmieściu, łatwo jest więc mieć do nas po drodze. W miarę możliwości zachęcamy do wyboru tej opcji zwłaszcza osoby, które mają dużo pytań odnośnie różnych kwestii związanych z instalacją i doborem sprzętu. Możemy wtedy spokojnie wszystko wytłumaczyć oraz zaprezentować poszczególne modele i wyjaśnić różnice pomiędzy nimi. Każda opcja, jeśli chodzi o kontakt do nas do firmy jest jednak właściwa.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin, wysyłania wiadomości e-mail oraz do telefonu. Można także wypełnić formularz kontaktowy, jeśli chce się otrzymać wstępną wycenę usługi. Dotyczy to zarówno klimatyzacji jak i wentylacji, ich montażu, przeglądu oraz serwisu.

Klimatyzacja Warszawa

Went-Klima kontakt – klimatyzacjacentrumklima.pl

Klimatyzacja i Wentylacja to główne dziedziny firmy Went-Klima. Prowadzimy również montaż klimatyzacji oraz autoryzowany serwis klimatyzacji w Warszawie i okolicach. Nasi doświadczeni pracownicy zapewnią najwyższą jakość wykonywanych usług montażu i serwisu systemów klimatyzacji w mieszkaniu, domu oraz pomieszczeniach biurowych.

WENT-KLIMA Łukasz Budnik

ul. Balkonowa 1 03-329 Warszawa NIP: 524-260-48-91 Tel: (22) 297-68-00 Tel: 509-634-686 Tel: 501-868-583 e-mail: biuro@wentklima.pl Jeśli jesteś zainteresowany montażem klimatyzacji w Warszawie możesz się z nami skontaktować na wiele sposobów. Zadzwonić albo wysłać maila na dane podane poniżej jak również wypełnić i wysłać formularz kontaktowy, a sami się z Tobą skontaktujemy. Nasza oferta – Klimatyzacja Warszawa Went-Klima