Klimatyzacja Targówek, usługi serwisu, montażu klimatyzacji w Warszawie na Targówku

Klimatyzacja Targówek w Warszawie, wykonujemy serwis i montaż klimatyzacji od ponad 10 lat. Montujemy klimatyzatory do mieszkań, domów oraz pomieszczeń biurowych. Współpracujemy z wieloma producentami systemów klimatyzacji, oraz posiadamy autoryzowany serwis wielu producentów takich jak Daikin, Mitsubishi, LG, Samsung, Fuji Electric, Fujitsu, Panasonic oraz Gree. Dzięki corocznym szkoleniom montażowym z zakresu klimatyzacji jesteśmy na bieżąco z rozwijającą się branżą klimatyzacji. Świadczymy usługi montażu klimatyzatorów na Targówku. Działamy na terenie Warszawy i okolic.

Klimatyzacja Targówek, montaż klimatyzatora w mieszkaniu firmy Samsung

System klimatyzacja zamontowany na Targówku w Warszawie. Klimatyzator ścienny typu Split montowany w domu ze sterowaniem temperaturą i nawiewem powietrza z jednostki wewnętrznej za pomocą sterownika bezprzewodowego. Dobranie klimatyzatora poprzedzone wizytą naszego doradcy było kluczowe w dobraniu odpowiedniego systemu klimatyzacji do domu. Klimatyzator Samsung, który dobraliśmy charakteryzuje się dobrymi parametrami pracy jednostki wewnętrznej, głównie jeśli chodzi o cichą pracę klimatyzatora.

Montaż klimatyzacji Targówek w Warszawie

Montaż klimatyzacji w Warszawie na Targówku firmy Samsung zapewni odpowiedni komfort dla użytkowników domu. Wykonaliśmy instalację freonową oraz sterowniczą pod tynkiem z uwagi na stan deweloperski domu. W domu na Targówku widoczna jest sama jednostka wewnętrzna klimatyzatora. System skroplin z jednostki wewnętrznej klimatyzatora odprowadziliśmy grawitacyjnie do ogrodu. Jednostkę zewnętrzną umocowaliśmy na zewnętrznej ścianie domu jednorodzinnego.

 

Osoby chcące nas odwiedzić osobiście, zapraszamy na ulicę Balkonową 1 m. 169. Jest to adres zlokalizowany na warszawskim Śródmieściu, łatwo jest więc mieć do nas po drodze. W miarę możliwości zachęcamy do wyboru tej opcji zwłaszcza osoby, które mają dużo pytań odnośnie różnych kwestii związanych z instalacją i doborem sprzętu. Możemy wtedy spokojnie wszystko wytłumaczyć oraz zaprezentować poszczególne modele i wyjaśnić różnice pomiędzy nimi. Każda opcja, jeśli chodzi o kontakt do nas do firmy jest jednak właściwa.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin, wysyłania wiadomości e-mail oraz do telefonu. Można także wypełnić formularz kontaktowy, jeśli chce się otrzymać wstępną wycenę usługi. Dotyczy to zarówno klimatyzacji jak i wentylacji, ich montażu, przeglądu oraz serwisu.

Klimatyzacja Warszawa

Went-Klima kontakt – klimatyzacjacentrumklima.pl

Klimatyzacja i Wentylacja to główne dziedziny firmy Went-Klima. Prowadzimy również montaż klimatyzacji oraz autoryzowany serwis klimatyzacji w Warszawie i okolicach. Nasi doświadczeni pracownicy zapewnią najwyższą jakość wykonywanych usług montażu i serwisu systemów klimatyzacji w mieszkaniu, domu oraz pomieszczeniach biurowych.

WENT-KLIMA Łukasz Budnik

ul. Balkonowa 1 03-329 Warszawa NIP: 524-260-48-91 Tel: (22) 297-68-00 Tel: 509-634-686 Tel: 501-868-583 e-mail: biuro@wentklima.pl Jeśli jesteś zainteresowany montażem klimatyzacji w Warszawie możesz się z nami skontaktować na wiele sposobów. Zadzwonić albo wysłać maila na dane podane poniżej jak również wypełnić i wysłać formularz kontaktowy, a sami się z Tobą skontaktujemy. Nasza oferta – Klimatyzacja Warszawa Went-Klima