Strona głównaRealizacjeKlimatyzacja Żoliborz

Klimatyzacja Żoliborz, usługi serwisu, montażu klimatyzacji w Warszawie na Żoliborzu

Klimatyzacja Żoliborz w Warszawie, wykonujemy usługi serwisu i montaż klimatyzacji. Systemy klimatyzacji do mieszkania, domu i biur realizujemy od ponad 10 lat. Chcesz zapoznać się z naszą ofertą na systemy klimatyzacyjne napisz lub zadzwoń. Skontaktujemy się aby umówić na Bezpłatną wycenę na miejscu przyszłej instalacji, jest to konieczne żeby oferta była indywidualnie przygotowana na dane pomieszczenie. Klimatyzator zostanie odpowiednio dobrany do potrzeb klienta. Na ofercie przesłanej na adres e-mailowy będzie kilka podobnych rozwiązań, które zapewnią w danym pomieszczeniu odpowiedni komfort. Klimatyzatory z naszej oferty wyróżniają się dużą niezawodnością dzięki wykluczeniu producentów systemów klimatyzacji w których awarię często się zdarzają.

Klimatyzacja Żoliborz, montaż klimatyzatora Samsung

System klimatyzacji do mieszkania dobrany do wymagań klienta, sterowanie temperaturą za pomocą dodatkowej aplikacji na smartfona zapewni odpowiedni komfort dla użytkownika. Nie będąc w domu jesteśmy wstanie wyłączyć bądź włączyć system klimatyzacji otwierając mieszkanie cieszyć się obniżoną temperaturą. Klimatyzator również został dobrany na ogród zimowy z myślą nie tylko o obniżeniu temperatury podczas okresu letniego, w zimie będzie można dogrzać przeszkloną przestrzeń za pomocą klimatyzatora.

Montaż klimatyzacji Żoliborz w Warszawie

Montaż klimatyzacji na Żoliborzu w Warszawie za pomocą klimatyzatora Samsung Inverter. Instalacja chłodnicza oraz sterownicza była poprowadzona pod tynkiem w mieszkaniu, dzięki temu zachowaliśmy estetykę wnętrza. Skropliny sprowadziliśmy grawitacyjnie na taras obok umiejscowienia jednostek zewnętrznych systemu klimatyzacji firmy Samsung. Klimatyzatory wewnętrzne występują w dwóch kolorach biały połysk oraz w kolorze czarno-fioletowym dobrany do wnętrza kuchni połączonej z salonem w mieszkaniu. Na zdjęciach można zobaczyć naszą realizację montażu systemu klimatyzacji w ogrodzie zimowym i salonie połączonym z aneksem kuchennym w mieszkaniu na warszawskim Żoliborzu.

 

Masz pytania ? Napisz do nas zapytanie

Klimatyzacja Warszawa

Went-Klima kontakt – klimatyzacjacentrumklima.pl

Klimatyzacja i Wentylacja to główne dziedziny firmy Went-Klima. Prowadzimy również montaż klimatyzacji oraz autoryzowany serwis klimatyzacji w Warszawie i okolicach. Nasi doświadczeni pracownicy zapewnią najwyższą jakość wykonywanych usług montażu i serwisu systemów klimatyzacji w mieszkaniu, domu oraz pomieszczeniach biurowych.

WENT-KLIMA Łukasz Budnik

ul. Balkonowa 1 03-329 Warszawa NIP: 524-260-48-91 Tel: (22) 297-68-00 Tel: 509-634-686 Tel: 501-868-583 e-mail: biuro@wentklima.pl Jeśli jesteś zainteresowany montażem klimatyzacji w Warszawie możesz się z nami skontaktować na wiele sposobów. Zadzwonić albo wysłać maila na dane podane poniżej jak również wypełnić i wysłać formularz kontaktowy, a sami się z Tobą skontaktujemy. Nasza oferta – Klimatyzacja Warszawa Went-Klima