Strona głównaRealizacjeRekuperacja

Rekuperacja Warszawa, instalacja rekuperacji w Warszawie

Rekuperacja Warszawa do przeznaczenia w instalacjach wentylacji mechanicznej w domu oraz biurze. Instalacja rekuperacji w Warszawie i okolicach wykonujemy zarówno od wykonania odpowiedniego projektu, poprzez ustalenie harmonogramu prac i realizację montażu systemów kanałów wentylacyjnych. Na końcowym etapie pozostaje uruchomienie systemy rekuperacji wraz z uruchomieniem rekuperatora oraz wykonaniem regulacji całego systemu rekuperacji w domu. Zakończona praca podsumowywana jest wydaniem protokołu technicznego oraz protokołu z wydajności całego systemu rekuperacji w domu.

Rekuperacja w Warszawie, instalacja rekuperatora w Salonie Odnowy Biologicznej

Rekuperacja na terenie Warszawy i okolic, jako profesjonalna firma z dużym doświadczeniem w montażu systemów rekuperacyjnych możemy zagwarantować najwyższą jakoś wykonywanych przez nas usług z zakresu doboru, montażu i późniejszego serwisowania całego systemu rekuperacji w domu. Montaż rekuperatora wraz z instalacją wentylacji w Salonie Urody w Warszawie realizowana była za pomocą rekuperatora z dużym odzyskiem co zapewniało duże oszczędności w przypadku zastosowania systemu konwencjonalnego na wentylatorach. System rekuperacyjny zapewni odpowiedni komfort w pomieszczeniach (dopływ świeżego powietrza) osobom przebywającym w Salonie Odnowy Biologicznej.

Montaż rekuperatora w Warszawie, montaż instalacji wentylacji opartej na rekuperatorze

Montaż systemu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła za pomocą rekuperatora o wydajności 800 m3/h lokalu usługowego w Warszawie. Instalacja została wykonywana podczas wykonywanych prac remontowych na obiekcie. Przewody wentylacyjne zostały poprowadzone w suficie podwieszanym. Rozprowadzenie powietrza za pomocą rekuperatora w czterech pokojach zabiegowych oraz sali z recepcją za pomocą anemostatów (nawiewnych oraz wyciągowych) które zostały zamontowane w suficie. Do solarium doprowadzony został oddzielny nawiew i wyciąg powietrza z łóżka.

klimatyzacjacentrumklima.pl wykonała całą instalację wraz z projektem i realizacją inwestycji.

 

Masz pytania ? Napisz do nas zapytanie

Klimatyzacja Warszawa

Went-Klima kontakt – klimatyzacjacentrumklima.pl

Klimatyzacja i Wentylacja to główne dziedziny firmy Went-Klima. Prowadzimy również montaż klimatyzacji oraz autoryzowany serwis klimatyzacji w Warszawie i okolicach. Nasi doświadczeni pracownicy zapewnią najwyższą jakość wykonywanych usług montażu i serwisu systemów klimatyzacji w mieszkaniu, domu oraz pomieszczeniach biurowych.

WENT-KLIMA Łukasz Budnik

ul. Balkonowa 1 03-329 Warszawa NIP: 524-260-48-91 Tel: (22) 297-68-00 Tel: 509-634-686 Tel: 501-868-583 e-mail: biuro@wentklima.pl Jeśli jesteś zainteresowany montażem klimatyzacji w Warszawie możesz się z nami skontaktować na wiele sposobów. Zadzwonić albo wysłać maila na dane podane poniżej jak również wypełnić i wysłać formularz kontaktowy, a sami się z Tobą skontaktujemy. Nasza oferta – Klimatyzacja Warszawa Went-Klima