Strona głównaRealizacjeWentylacja Garażu Podziemnego

Wentylacja Garażu Podziemnego, montaż wentylacji w garażach

Wentylacja Garażu Podziemnego w Warszawie, montaż systemów wentylacji mechanicznej w garażach. Instalacje wentylacji w garażu w blokach mieszkalnych jest warunkiem zapewnienia odpowiedniej wymiany powietrza na obiektach mieszkalnych. W przepisach jest jednoznacznie wyznaczone, że w garażach podziemnych liczących powyżej 10 stanowisk postojowych muszą być wyposażone w system wentylacji mechanicznej w garażu podziemnego. Można wykonać to na zasadzie tylko wentylatorów wyciągowych a czerpnie będzie zapewniała naturalny dopływ świeżego powietrza. Zapotrzebowanie na odpowiednią wydajność powietrza w wentylacji garażu podziemnego powinna być obliczona względem emisji zanieczyszczeń danego garażu podziemnego na etapie projektowania.

Wentylacja Garażu Podziemnego w budynkach mieszkalnych w Warszawie

Montaż wentylacji mechanicznej dla garażu podziemnego powinna być realizowana zgodnie z przepisami jakie obowiązują. Ilość wymiany powietrza ustalana jest względem wielkości garażu, ilości miejsc postojowych. Jedynie garaże podziemne poniżej 10 miejsc postojowych względem prawa polskiego nie ma wymogu montażu instalacji wentylacji w takich garażach podziemnych.

Montaż instalacji wentylacji w garażach podziemnych

Montaż wentylacji mechanicznej w garażu podziemnym na osiedlu w Warszawie zgodnie z projektem wykonawczym. System składa się pięciu central wentylacyjnych firmy VTS. Cała instalacja wentylacyjna wykonywana była podczas budowy osiedla. Instalacje zostały przeprowadzone kanałami wentylacyjnymi w szachtach budynku. Do systemu wentylacji w garażu został zamontowany system detektorów gazów firmy GAZEX. System automatyki znajduje się w pomieszczeniu serwerowni w garażu. Obok wykonaliśmy dokumentację zdjęciową założonego systemu wentylacji mechanicznej w garażu podziemnym, który realizowaliśmy zgodnie z projektem wykonawczym budynku mieszkalnego w Warszawie.

 

Masz pytania ? Napisz do nas zapytanie

Klimatyzacja Warszawa

Went-Klima kontakt – klimatyzacjacentrumklima.pl

Klimatyzacja i Wentylacja to główne dziedziny firmy Went-Klima. Prowadzimy również montaż klimatyzacji oraz autoryzowany serwis klimatyzacji w Warszawie i okolicach. Nasi doświadczeni pracownicy zapewnią najwyższą jakość wykonywanych usług montażu i serwisu systemów klimatyzacji w mieszkaniu, domu oraz pomieszczeniach biurowych.

WENT-KLIMA Łukasz Budnik

ul. Balkonowa 1 03-329 Warszawa NIP: 524-260-48-91 Tel: (22) 297-68-00 Tel: 509-634-686 Tel: 501-868-583 e-mail: biuro@wentklima.pl Jeśli jesteś zainteresowany montażem klimatyzacji w Warszawie możesz się z nami skontaktować na wiele sposobów. Zadzwonić albo wysłać maila na dane podane poniżej jak również wypełnić i wysłać formularz kontaktowy, a sami się z Tobą skontaktujemy. Nasza oferta – Klimatyzacja Warszawa Went-Klima