Klimatyzacja Bemowo, usługi serwisu, montażu klimatyzacji w Warszawie na Bemowie

Świadczymy usługi w Warszawie na Bemowie. Wykonujemy montaż i serwis systemów klimatyzacji w domach, mieszkaniach oraz lokalach usługowych, również w biurach na warszawskim Bemowie. Wszystkie usługi wyceniamy bezpłatnie u klienta.

Klimatyzacja Bemowo, zamontowaliśmy klimatyzator firmy Daikin

Instalacja klimatyzatora w Warszawie na Bemowie, która pozwoli na sterowanie temperaturą w mieszkaniu w upalne dni. Dzięki zastosowaniu systemu klimatyzacji z kompletnym wysterowaniem za pomocą pilota bezprzewodowego w lokalizacji Bemowo Warszawa. Idealne rozwiązanie do instalacji w mieszkaniach.

Montaż klimatyzacji Bemowo w Warszawie

Zastosowaliśmy klimatyzator ścienny firmy Daikin. Wykonanie instalacji freonowej wykonaliśmy podtynkowo, odprowadzenie skroplin wykonaliśmy metodą grawitacyjną na zewnątrz budynku do instalacji odpływowej na zewnętrznej ścianie budynku. Jednostkę zewnętrzną klimatyzacji zgodnie z prośba właściciela mieszkania na Bemowie w Warszawie zawiesiliśmy na wysokości około dwóch i pół metra nad posadzką balkonu. Obok znajdują się zdjęcia z realizacji przedstawiające jednostkę wewnętrzną oraz zewnętrzną klimatyzatora firmy Daikin z zastosowaniem zaawansowanego systemu do wysterowania urządzeniem za pomocą pilota bezprzewodowego.

 

WENT-KLIMA Łukasz Budnik

ul. Balkonowa 1
03-329 Warszawa

tel: (22) 297-68-00
tel: 509-634-686
tel: 501-868-583
e-mail: biuro@wentklima.pl

Nasza oferta - Klimatyzacja Warszawa Went-Klima

Zapytanie do firmy Klimatyzacja Went-Klima

14 + 3 =