Strona głównaRealizacjeKlimatyzacja Domu Jednorodzinnego

Klimatyzacja Domu Jednorodzinnego, montaż klimatyzacji w Warszawie

System klimatyzacja domu jednorodzinnego idealne zastosowanie dla poprawienia komfortu w różnych pomieszczeniach domu. Instalacje klimatyzacji w domach jednorodzinnych wykonujemy na podstawie bezpłatnej wyceny na miejscu instalacji. Po odbyciu wizji lokalnej jesteśmy wstanie dobrać odpowiedni system klimatyzacji do domu. Nasza wizyta pomoże naszym klientom w kwestii umiejscowienia jednostek wewnętrznych w domu oraz umiejscowienia jednostki zewnętrznej na zewnątrz domu jednorodzinnego. Instalacje do domów wykonujemy w Warszawie jej okolicach.

Klimatyzacja Domu Jednorodzinnego, dobór odpowiedniego systemu klimatyzacji domu

Instalacja klimatyzacji do domu jednorodzinnego poprawi komfort dla użytkowników nie tylko w okresie letnim. Systemy klimatyzacyjne, które mamy w ofercie również mogą posłużyć do ogrzewania pomieszczeń domu w okresie zimowym. Całoroczne sterowanie temperaturą w domu pomoże w zaoszczędzeniu energii na ogrzewanie w zimie. Idealnym rozwiązaniem do zastosowania w domach są klimatyzatory Split lub Multi Split firmy LG. Dzięki szerokiej gamie urządzeń możemy w dowolny sposób dobrać klimatyzatory.

Montaż klimatyzacji w domu jednorodzinnym w Warszawie

Montaż dwóch klimatyzatorów Lg w domu jednorodzinnym (2 jednostki zewnętrzne, 2 jednostki wewnętrzne). Klimatyzatory wewnętrzne systemu klimatyzacji LG typu Inverter zaoszczędzą energię elektryczną. Wykonanie instalacji chłodniczej poprzez zastosowanie korytek instalacyjnych z uwagi, że dom już był wykończony. Odprowadzenie skroplin z jednostek wewnętrznych wykonaliśmy na zewnątrz domu na ogród. Jedną jednostkę zewnętrzną systemu klimatyzacji do domu umieściliśmy na podstawkach na balkonie, drugą na wspornikach instalacyjnych na elewacji domu jednorodzinnego. Zdjęcia wykonane po zamontowaniu klimatyzatorów w domu.

 

Masz pytania ? Napisz do nas zapytanie

Klimatyzacja Warszawa

Went-Klima kontakt – klimatyzacjacentrumklima.pl

Klimatyzacja i Wentylacja to główne dziedziny firmy Went-Klima. Prowadzimy również montaż klimatyzacji oraz autoryzowany serwis klimatyzacji w Warszawie i okolicach. Nasi doświadczeni pracownicy zapewnią najwyższą jakość wykonywanych usług montażu i serwisu systemów klimatyzacji w mieszkaniu, domu oraz pomieszczeniach biurowych.

WENT-KLIMA Łukasz Budnik

ul. Balkonowa 1 03-329 Warszawa NIP: 524-260-48-91 Tel: (22) 297-68-00 Tel: 509-634-686 Tel: 501-868-583 e-mail: biuro@wentklima.pl Jeśli jesteś zainteresowany montażem klimatyzacji w Warszawie możesz się z nami skontaktować na wiele sposobów. Zadzwonić albo wysłać maila na dane podane poniżej jak również wypełnić i wysłać formularz kontaktowy, a sami się z Tobą skontaktujemy. Nasza oferta – Klimatyzacja Warszawa Went-Klima