Strona głównaRealizacjeKlimatyzacja Mieszkania

Klimatyzacja Mieszkania, montaż klimatyzacji do mieszkania w Warszawie

System klimatyzacja mieszkania poprawienie komfortu dla użytkowników poprzez obniżenie temperatury w mieszkaniu. Na rynku jest dużo ciekawych systemów klimatyzacji preferowanych do montażu w mieszkaniach. Aby odpowiednio dobrać klimatyzator polecamy wizytę naszego doradcy, wycena jest bezpłatna i nie zobowiązująca. Podczas spotkania w mieszkaniu pomożemy dobrać odpowiedni system klimatyzacji dobrany do wymagań klienta oraz naszych sugestii jakiego producenta najlepiej wybrać. Mamy doświadczenie ponad 10 lat i z tej uwagi mogliśmy się zapoznać ze wszystkimi zaletami i wadami danych producentów systemów klimatyzacyjnych. Przy instalacji klimatyzacji w mieszkaniu możemy zastosować stawkę VAT 8%, warunek jest jeden mieszkanie nie może przekraczać 150 m2 oraz faktura musi być wystawiona na osobę prywatną.

Klimatyzacja do mieszkania, inteligentne systemy klimatyzacji

Jest tak wiele rozwiązań klimatyzatorów do mieszkania, że klient który pierwszy raz chciałby zamontować system klimatyzacji w mieszkaniu może błędnie odczytać informację dostępne w Internecie i błędnie wybrać klimatyzator do danego pomieszczenia. Odpowiedni dobranie klimatyzacji do mieszkania zagwarantuje prawidłową pracę klimatyzatora przez wiele lat. Dlatego polecamy umówić się z naszą firmą na wycenę klimatyzacji w mieszkaniu. Klimatyzacja do mieszkania może posiadać wiele przydatnych funkcji takich jak Jonizator powietrza, sterowanie za pomocą smartfona przez połączenie Wi-Fi oraz ciche tryby pracy i wiele innych.

Montaż klimatyzacji w mieszkaniu w Warszawie

Montaż klimatyzacji w mieszkaniu przy zastosowaniu systemu Split firmy Gree. Wykonaliśmy instalację freonową podtynkowo, aby zachować estetykę wnętrza w mieszkaniu, dzięki niewidocznej instalacji między jednostką wewnętrzną a zewnętrzną klimatyzatora. Odprowadzenie skroplin również zostało wykonane pod tynkiem grawitacyjnie do kanalizacji przy użyciu syfonu. Jednostka zewnętrzna do systemu klimatyzacji w mieszkaniu umieściliśmy na balkonie za pomocą wsporników instalacyjnych. Obok znajdują się zdjęcia z realizacji wykonane podczas montażu klimatyzacji do mieszkania w Warszawie.

 

Masz pytania ? Napisz do nas zapytanie

Klimatyzacja Warszawa

Went-Klima kontakt – klimatyzacjacentrumklima.pl

Klimatyzacja i Wentylacja to główne dziedziny firmy Went-Klima. Prowadzimy również montaż klimatyzacji oraz autoryzowany serwis klimatyzacji w Warszawie i okolicach. Nasi doświadczeni pracownicy zapewnią najwyższą jakość wykonywanych usług montażu i serwisu systemów klimatyzacji w mieszkaniu, domu oraz pomieszczeniach biurowych.

WENT-KLIMA Łukasz Budnik

ul. Balkonowa 1 03-329 Warszawa NIP: 524-260-48-91 Tel: (22) 297-68-00 Tel: 509-634-686 Tel: 501-868-583 e-mail: biuro@wentklima.pl Jeśli jesteś zainteresowany montażem klimatyzacji w Warszawie możesz się z nami skontaktować na wiele sposobów. Zadzwonić albo wysłać maila na dane podane poniżej jak również wypełnić i wysłać formularz kontaktowy, a sami się z Tobą skontaktujemy. Nasza oferta – Klimatyzacja Warszawa Went-Klima