Klimatyzacja Bielany, usługi serwisu, montażu klimatyzacji w Warszawie na Bielanach

Profesjonalnie wykonujemy usługi z zakresu klimatyzacja na Bielanach w Warszawie. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług z zakresu serwisu i montażu klimatyzacji w Warszawie na Bielanach. Bezpłatna pomoc w doborze odpowiedniego systemu klimatyzacji, dojeżdżamy do naszych klientów aby świadczyć usługę montażu klimatyzatorów na najwyższym poziomie.

Klimatyzacja Bielany, założyliśmy klimatyzator producenta Daikin

System klimatyzacji założony w Warszawie na Bielanach pozwoli na sterowanie temperaturą w domu w okresie letnim. Obniżenie temperatury w instalacji klimatyzacji w domu nie będzie problemem z uwagi na dóbór większej mocy klimatyzatora. Dzięki temu mamy większą możliwość przerzucenia schłodzonego powietrza z salonu do innej części domu – Klimatyzacja Bielany.

Montaż klimatyzacji Bielany w Warszawie

Zastosowaliśmy klimatyzator Inverter firmy Daikin. Wykonanie instalacji chłodniczej oraz sterowniczej wykonaliśmy podtynkowo, odprowadzenie skroplin – metodą grawitacyjną na taras domu. Dzięki temu skropliny z jednostki wewnętrznej klimatyzatora będą odprowadzane na zewnątrz domu jednorodzinnego. Zapewni to wygodę i bezawaryjność systemu klimatyzacji na Bielanach w Warszawie. Jednostkę zewnętrzną klimatyzatora firmy Daikin postawiliśmy na podstawkach instalacyjnych. Odizolowaliśmy podstawki matą antywibracyjną konieczną w systemach klimatyzacji. Obok znajdują się zdjęcia z realizacji przedstawiające jednostkę wewnętrzną klimatyzatora Daikin oraz zewnętrzną postawioną na specjalnych podstawkach instalacyjnych.

 

WENT-KLIMA Łukasz Budnik

ul. Balkonowa 1
03-329 Warszawa

tel: (22) 297-68-00
tel: 509-634-686
tel: 501-868-583
e-mail: biuro@wentklima.pl

Nasza oferta - Klimatyzacja Warszawa Went-Klima

Zapytanie do firmy Klimatyzacja Went-Klima

6 + 15 =