Klimatyzacja Samsung, montaż klimatyzacji Samsung w Warszawie

Klimatyzacja Samsung w Warszawie montaż urządzeń klimatyzacyjnych. System klimatyzacji powyższego producenta od wielu lat montujemy u naszych klientów. Klimatyzatory charakteryzują się nowoczesną technologią i eleganckim designem jednostek wewnętrznych ściennych. Na uwagę w systemach klimatyzacji Samsung zasługuje możliwość doboru urządzenia z Jonizatorem powietrza Virus Doctor, który eliminuje z powietrza bakterię, alergeny i drobnoustroje. Dzięki zastosowaniu Jonizatora powietrza użytkownik systemu klimatyzacyjnego Samsung ma zagwarantowany dodatkowy komfort w kwestii oczyszczenia powietrza w danym pomieszczeniu.

Klimatyzacja Samsung, montaż klimatyzatora w mieszkaniu w Warszawie

System klimatyzacja Samsung do zastosowania w biurze, idealnie sprawdzi się w ciągłej pracy urządzeń klimatyzacyjnych. Zarządzanie temperaturą w kilku pomieszczeniach biurowych realizowane jest za pomocą pilotów bezprzewodowych dołączonych do całego systemu klimatyzacji. Klimatyzacja Samsung ma ustaloną przez producenta gwarancję 3 lata na urządzenie oraz na sprężarkę (serce klimatyzatora) okres 5 letniej gwarancji. Producent Samsung umożliwił wydłużenie gwarancji całego klimatyzatora do okresu 5 lat za dodatkową opłatą. Więcej informacji w kwestii przedłużenia gwarancji prosimy kierować telefonicznie bądź na e-mail firmowy.

Montaż klimatyzacji Samsung w Warszawie

Montaż klimatyzacji Samsung w pomieszczeniach biurowych. Klimatyzatory wewnętrzne typu ścienne realizują proces schłodzenia pomieszczeń w całym biurze do zadanej na sterowniku bezprzewodowym temperatury. Wykonanie instalacji chłodniczej oraz sterowniczej zostało zrealizowane korytami instalacyjnymi do systemów klimatyzacji, odprowadzenie skroplin jest realizowane za pomocą pompki skroplin na zewnątrz obiektu. Pompka skroplin do klimatyzatorów stosowana jest tylko wtedy, gdy nie mamy możliwości odprowadzenia grawitacyjnego z systemu klimatyzacyjnego. Jednostkę zewnętrzną zamontowaliśmy na wspornikach z drugiej strony budynku na wysokości około 2 metrów aby nie przeszkadzała w użytkowaniu biura.

 

WENT-KLIMA Łukasz Budnik

ul. Balkonowa 1
03-329 Warszawa

tel: (22) 297-68-00
tel: 509-634-686
tel: 501-868-583
e-mail: biuro@wentklima.pl

Nasza oferta - Klimatyzacja Warszawa Went-Klima

Zapytanie do firmy Klimatyzacja Went-Klima

15 + 13 =