Klimatyzacja Targówek, usługi serwisu, montażu klimatyzacji w Warszawie na Targówku

Klimatyzacja Targówek w Warszawie, wykonujemy serwis i montaż klimatyzacji od ponad 10 lat. Montujemy klimatyzatory do mieszkań, domów oraz pomieszczeń biurowych. Współpracujemy z wieloma producentami systemów klimatyzacji, oraz posiadamy autoryzowany serwis wielu producentów takich jak Daikin, Mitsubishi, LG, Samsung, Fuji Electric, Fujitsu, Panasonic oraz Gree. Dzięki corocznym szkoleniom montażowym z zakresu klimatyzacji jesteśmy na bieżąco z rozwijającą się branżą klimatyzacji. Świadczymy usługi montażu klimatyzatorów na Targówku. Działamy na terenie Warszawy i okolic.

Klimatyzacja Targówek, montaż klimatyzatora w mieszkaniu firmy Samsung

System klimatyzacja zamontowany na Targówku w Warszawie. Klimatyzator ścienny typu Split montowany w domu ze sterowaniem temperaturą i nawiewem powietrza z jednostki wewnętrznej za pomocą sterownika bezprzewodowego. Dobranie klimatyzatora poprzedzone wizytą naszego doradcy było kluczowe w dobraniu odpowiedniego systemu klimatyzacji do domu. Klimatyzator Samsung, który dobraliśmy charakteryzuje się dobrymi parametrami pracy jednostki wewnętrznej, głównie jeśli chodzi o cichą pracę klimatyzatora.

Montaż klimatyzacji Targówek w Warszawie

Montaż klimatyzacji w Warszawie na Targówku firmy Samsung zapewni odpowiedni komfort dla użytkowników domu. Wykonaliśmy instalację freonową oraz sterowniczą pod tynkiem z uwagi na stan deweloperski domu. W domu na Targówku widoczna jest sama jednostka wewnętrzna klimatyzatora. System skroplin z jednostki wewnętrznej klimatyzatora odprowadziliśmy grawitacyjnie do ogrodu. Jednostkę zewnętrzną umocowaliśmy na zewnętrznej ścianie domu jednorodzinnego.

 

WENT-KLIMA Łukasz Budnik

ul. Balkonowa 1
03-329 Warszawa

tel: (22) 297-68-00
tel: 509-634-686
tel: 501-868-583
e-mail: biuro@wentklima.pl

Nasza oferta - Klimatyzacja Warszawa Went-Klima

Zapytanie do firmy Klimatyzacja Went-Klima

15 + 1 =