Klimatyzacja Wola, usługi serwisu, montażu klimatyzacji w Warszawie na Woli

Klimatyzacja Wola w Warszawie, wykonujemy montaż klimatyzacji na terenie Warszawy i okolic. Aby dobrać odpowiedni system klimatyzacji w mieszkaniu proponujemy bezpłatną wizję lokalną w miejscu instalacji klimatyzatora. Podczas spotkania będziemy mogli ustalić odpowiednie miejsce zainstalowania jednostki wewnętrznej klimatyzatora oraz umiejscowienie na zewnątrz jednostki zewnętrznej. Ofertę na dany system klimatyzacji przesyłamy zawsze na adres mailowy klienta z propozycją kilku klimatyzatorów preferowanych do montażu klimatyzatora.

Klimatyzacja Wola, montaż klimatyzatora Gree

System klimatyzacji na Woli w Warszawie dla potrzeb mieszkania. Zastosowaliśmy sterowanie temperaturą w lecie za pomocą pilota bezprzewodowego. Pilotem możemy wysterować zadaną temperaturę, kierunek strugi powietrza oraz obroty wentylatora. W jednostce wewnętrznej systemu klimatyzacji możemy dobrać Jonizator powietrza, który będzie usuwał z powietrza alergeny i bakterię – dobre oczyszczanie powietrza dla osób z alergią.

Montaż klimatyzacji Wola w Warszawie

Montaż klimatyzacji na Woli w Warszawie. Wykonaliśmy montaż instalacji klimatyzatora w 2 etapach. W 1 etapie zrealizowaliśmy instalację freonową, przewody instalacji między jednostką wewnętrzną i zewnętrzną pod tynkiem dzięki temu zachowamy estetykę wnętrza w mieszkaniu. Instalację odprowadzenia skroplin grawitacyjnie wyprowadziliśmy na balkon do kanału odpływowego. Jednostka zewnętrzna umieszczona na podstawkach na balkonie. Zdjęcia z realizacji zamieściliśmy obok, możemy zobaczyć jak wykonaliśmy montaż klimatyzacji w mieszkaniu na Woli w dzielnicy Warszawa.

 

WENT-KLIMA Łukasz Budnik

ul. Balkonowa 1
03-329 Warszawa

tel: (22) 297-68-00
tel: 509-634-686
tel: 501-868-583
e-mail: biuro@wentklima.pl

Nasza oferta - Klimatyzacja Warszawa Went-Klima

Zapytanie do firmy Klimatyzacja Went-Klima

8 + 9 =